حمل اثاثیه

حمل اثاثیه

دقت کرده اید هر وقت می خواهید اسباب کشی کنید، به هزارویک دلیل دچار سردرگمی می شوید؟ حالا یا ماشین خوب در دسترس نیست یا باربری دلخواه خودتان را پیدا نکرده اید. حمل اثاثیه به ویژه لوازم خانه یا حتی اداره مانند کامپیوتر حساسیت زیادی دارد و باید به درستی جابه جایی شود.

به غیر از ایمنی در جابه جایی، حمل اثاثیه منزل در اصفهان به عواملی مانند مسافت، تعداد کارگر، طبقات، نوع ماشین، تعداد ساعت باربری وابسته است. قیمت اسباب کشی منزل هم طبق همین موارد تعیین می شود. هزینه ها شاید از باربری به اتوبار دیگری فرق کند، ولی اصول محاسبه قیمت آن یکی است. خُب. برویم ببینیم چطور می توانید کرایه ها را محاسبه کنید.

محاسبه هزینه حمل اثاثیه منزل ​

حمل اثاثیه

نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل در اصفهان با توجه به نوع ماشین، دستمزد کارگر، تعداد ساعت کار و مسافت تعیین می شود. فرض کنید که اسباب های شما زیاد است و می خواهید آن را به شاهین شهر بفرستید. مسئله ای که اینجا هست، شاهین شهر تقریبا به اصفهان نزدیک است و زمان کمی می برد. ولی چند مورد است که باید در نظر بگیرید:

 • امکان تصادف در مسیر
 • طول کشیدن بارگیری اسباب
 • تعداد کارگر
 • نوع ماشین
 • طبقات ساختمان
 • خُب حالا چگونه اینها را با هم محاسبه می کنند.

اگر ماشین شما خاور مسقف باشد و هزینه حمل اثاثیه منزل شاهین شهر فرضا ۴۵۰ هزار تومان شود. ولی آیا زمان باربری فقط زمان رسیدن به مقصد است؟ خیر. طبق تعرفه ها، اگر حمل اثاثیه بیشتر از ۳ ساعت طول بکشد، به ازای هر ۱ ساعت، یک قیمت مثلا ۶۰ هزار تومان به نرخ های باربری اضافه می شود.

 • مورد بعدی تعداد کارگر است. اگر بارهای شما کم است کارگر کمتری بالتبع می برد. پس دستمزدهای کارگر را باید در نظر بگیرید. 
 • مورد سوم طبقه ساختمان است. وسایل خانه اگر بسیار زیاد باشند و خانه در طبقه دوم یا سوم باشد، به ازای هر طبقه کرایه عوض می شود. پس به طور کلی وقتی می خواهید هزینه حمل اثاثیه منزل در اصفهان را برآورد کنید باید فرمول زیر را در نظر بگیرید:
 • هزینه  مازاد ماشین بر اساس نوع (خاور، وانت، غیره) + قیمت برای هر طبقه ساختمان + تعرفه ثابت ۳ ساعتی + دستمزد کارگر
 • البته این یک حساب سرانگشتی بوده و بیشتر حالت مظنه ای دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با خود دفاتر باربری و اتوبار ها تماس بگیرید.
حمل اثاثیه منزل در مرداویج
حمل اثاثیه منزل اصفهان

زمانی که قصد دارید به یک خانه جدید اسباب کشی کنید، وانت نیسان یکی از بهترین اتوبار اصفهان در باربری بین شهری محسوب می‌شود. براساس آمارهای شرکت مطمئن بار، این خودرو به دلیل مقرون به صرفه بودن بیشترین متقاضی برای حمل و نقل بار را دارد.

 
 

 

 

نوع وسیله باربری ظرفیت طول عرض ارتفاع
واحد ← تن متر متر متر
خاور ۳ ۵ الی ۵.۵ ۲.۲ ۲.۴ الی ۲.۵۵

این خودروی باربری دارای مزایای بسیار زیادی دارد از جمله این که در تمامی نقاط شهر در دسترس میباشد. آنها مناسب‌ترین خودرو در امر باربری شناخته می‌شوند.

نوع وسیله باربری ظرفیت طول عرض ارتفاع
واحد ← تن متر متر متر
وانت نیسان ۲ ۲.۲ ۱.۵ ۲

وانت تلفنی (پیکان) یکی از مقرون به صرفه ترین وسایل حمل بار در اصفهان محسوب شده و اگر وسایل حساسی ندارید شما میتوانید با اجاره یک وانت پیکان با راننده ای حرفه ای و همچنین استخدام یک کارگر ماهر از ما تمامی وسایل منزل خود را در کمترین زمان انتقال دهید.

شرکت حمل اثاثیه منزل
نوع وسیله باربری ظرفیت طول عرض ارتفاع
واحد ← تن متر متر متر
وانت پیکان ۰.۷ ۱.۶ ۱.۴ ۱.۷
حمل اثاثیه منزل در اصفهان شبانه روزی

آماده شدن برای اسباب کشی منزل به طور کلی میتواند برای شما استرس زا و آزاردهنده باشد اما با وجود افراد آموزش دیده و متخصص شرکت مطمئن بار دیگر نگران حمل اثاثیه منزل و آسیب به آنها نباشید.

همچنین شرکت ما برای شما عزیزا با شرکت های معتبر کارتن سازی قرارداد بسته تا شما دیگر نگران خرید کارتن های بی کیفیت و گران قیمت نباشید. فقط کافیست با یک تماس انواع کارتن های اسباب کشی منزل خود را از ما بخواهید کارتن هایی با کیفیت در ابعاد سفارشی (کارتن ۵ لایه، ۳ لایه و ۷ لایه)شما در لایه های ۳، ۵ و ۷ که مقرون به صرفه ترین آنها کارتن های ۵ لایه میباشد.

نکته ای که  قصد داریم به آن بپردازیم راهکار هایی پیرامون انجام اسباب کشی برای سالمندان می باشد. با توجه به این که چنین افرادی به دلیل کهولت سن قادر به انجام برخی از کارها نمی باشند بهتر است به صورت کلی فرآیند انجام این کار را بر عهده شرکت های باربری در اصفهان سپرده تا امور جابجایی را برای چنین افرادی در کمترین زمان و بهترین شکل ممکن انجام دهند.

 
 

 

 

عموما وسایل موجود در خانه های افراد سالمند بسیار زیاد است و خرت و پرت های ریز و درشتی در چنین منازلی وجود دارد. انجام تفکیک و جمع آوری این وسایل می بایست در اولویت قرار گیرد. حمل اثاثیه منزل در اصفهان با مطمئن بار اصفهان بهترین انتخاب میباشد همچنین برخی از وسایل ارزشمند و یا گران قیمت که در خانه های افراد سالمند ممکن است زیاد باشد بایستی تفکیک و جداسازی شوند. 

اسباب کشی منزل در اصفهان
اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان

در صورتی که از چنین وسایلی استفاده نمی شود اما به دلیل یادگار و ارزشمند بودن آن ها می بایت در هنگام اسباب کشی به محل جدید انتقال یابند می بایست پیش از جابجایی محلی مناسب همچون انباری را برای آن ها در محل اسکان جدید در نظر گرفت تا از هرگونه آسیب به آن ها جلوگیری به عمل آید.

پس از انجام این کار می توانید سایر امور مرتبط با اسباب کشی و حمل بار را به تیم کاربلد باربری مطمئن بار اصفهان سپرده تا به بهترین شکل ممکن اقدام به ارائه خدمات خود نمایند.

با انتخاب یک اتوبار معتبر و ارائه دهنده خدمات گوناگون نظیر بسته بندی اثاثیه می توانید امور بسته بندی را به این شرکت ها واگذار کرده

تا در کوتاه ترین زمان ممکن کلیه اسباب و اثاثیه این افراد را آماده جابجایی نمایند. بنابراین انتخاب بهترین باربری اصفهان می بایست جز اولین اولویت های شما به منظور کمک به سالمندان برای اسباب کشی می باشد.

حمل اثاثیه
ویژگی یک شرکت حمل اثاثیه منزل خوب چیست؟
ویژگی های بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان

ویژگی شرکت باربری چیست؟ از نظر شما بر اساس چه معیارها و فاکتورهایی می توان از بین انبوهی از تبلیغات نوشته شده در مطبوعات و یا این که سایت های اینترنتی, بهترین  ترین شرگن حمل و بار را جهت اسباب کشی منزل خود  پیدا کرد و به آنان اعتماد کرد؟ در این مطلب شما را با ویژگی شرکت باربری خوب آشنا می کنیم تا اگر برای اسباب کشی به دنبال این گونه موسسات هستید بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید پس پیشنهاد میکنیم تا آخر این مقاله همراه مطمئن بار باشید.

انتخاب بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان

 در صورتیکه شما نیز قصد دارید که محل سکونت، دفتر کار و یا این که فعالیت خویش را جابجا کرده و به مکان دیگری اثاثیه منزل خود را انقال دهید، نیاز به یک کمپانی حمل بار اینترننتی دارید تا در وقت و انترژی خود صرفه جویی کنید. البته نکته مهمی که می‌خواهیم به آن بپردازیم تعیین بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل است. شرکتی که در مورد ارائه بهترین سرویس های اسباب کشی و حمل بار حرفی برای گفتن داشته باشد.

ولی بعضی از اشخاص جهت گزینش مناسب ترین موسسه باربری آنلاین و حمل و نقل به مشکلات جدی بر می خورند و نمی دانند که چه‌گونه می توان از فی مابین انبوهی از شرکتهای متفاوت با کوهی از تبلیغات که‌ این ایام تبلیغات آن ها در منابع متعدد چاپ و یا این که منتشر می شود، شایسته ترین شرکت حمل بار را انتخاب کنند. از این رو درین بخش خصوصیت های یک کمپانی اسباب کشی منزل در اصفهان را برای شما شرح میدهیم تا با داشتن آگاهی کافی دراین مورد جهت اثاث کشی خانه خود اقدام نمائید.

ویژگی های بهترین شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان
ویژگی های بهترین شرکت های حمل بار
بهترین کمپانی حمل اثاثیه منزل در اصفهان
 1. دارای تیم مشاوره

او‌لین گامی که می توان جهت آشنایی با ویژگی شرکت باربری برداشت توجه و دقت به زمینه ارائه مشورت و داشتن یک تیم مشاوره حرفه ای است.  این مشاوره گرفتن که به طور معمول بصورت تلفنی است دربرگیرنده پرسش و پاسخگویی در مسائل مرتبط با بسته بندی وسایل و اسباب و اثاث، شیوه حمل و جابجایی بار ( به خصوص جهت حمل بار به شهرستان )، هزینه و تعرفه ها، زمان بندی و موردها دیگر میباشد که می بایست هنگام تماس های مشتریان، کارمندان این شرکتها برای آن‌ها توضیح دهند و جهت رزرو سرویس های حمل بار و اثاثیه منزل به آن ها یاری می نمایند . در حقیقت مشتریان این حق را دارند که در رابطه با جزئیات سرویس های کمپانی باربری بیشتر بدانند و حق انتخاب داشته باشند.

وظایف بهترین شرکت های حمل اثاثیه منزل​

وظایف شرکت های باربری و بر خی از این از شرکت های خدماتی ارائه تعهد کاری و خیالی آسوده برای نقل مکان شماست. بسیاری از افراد تمامی مراحل باربری و اسباب کشی را به شرکت های مربوطه می سپارند و در روند آن حتی دخالتی نمی کنند.

زیرا شرکت های باربری از بسته بندی اثاثیه منزلتان تا نقل مکان در امنیت کامل وسایل را به شما تضمین میدهند. در این مطلب می خواهیم شما را با وظایف شرکت باربری آشنا کنیم.

 

حمل اثاثیه منزل

اعلام دقیق هزینه حمل بار در اصفهان

متاسفانه برخی از شرکت های حمل بار وظیفه خود را درباره اعلام نرخ دقیق به مشتری انجام نمی دهند و نرخی که به آن ها اعلام می شود قبل و بعد از اسباب کشی کاملا متفاوت است.

در صورتی که این مساله می تواند زمینه ساز بی اعتمادی مشتریان به شرکت باربری شما شود. بهتر است شرکت های حمل و نقل با احتساب مواردی همچون حجم  و نوع بار، مسافت، نوع ماشین باربری و بسیاری از فاکتورهای دیگر اقدام به محاسبه دقیق قیمت کنند و آن را قبل از اسباب کشی به مشتری اعلام کنند.

اگر در حین اسباب کشی و باربری با مواردی مانند تغییر مسیر، اضافه شدن بار و وزن آن مواجه شدید می توانید نرخ را بر اساس آن تغییر دهید.

حمل اثاث منزل سالمندان

 

عوامل موثر بر نرخ کرایه حمل بار در اصفهان

 

  • وضعیت مسیر

 

  • شرایط جوی و وضعیت آب‌وهوا

 

  • شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه

 

  • وزن بار

 

  • جنس و نوع بار

 

  • مسافت

 

  • بیمه‌نامه باربری

 

  • بارنامه

 

وضعیت مسیر های حمل بار در اصفهان​

 

وضعیت مسیر عامل مهم در نرخ کرایه باربری است و عوامل مختلفی مانند جاده خاکی، جاده‌های پُر پیچ‌ و خم و خطرناک و… میتونه روی وضعیت مسیر تاثیر بذاره و سبب افزایش کرایه بشه.

حمل اثاثیه منزل اصفهان با مطمئن بار

یکی دیگه از مواردی که میتونه وضعیت مسیر رو سخت‌تر کنه، ترافیک موجود تو اونه، همونطور که میدونید قیمت باربری در اصفهان در مناطقی که ترافیک در آن بصورت بیشتر ایجاد میشه افزایش خواهد یافت، چون به علت وجود ترافیک، زمانی که راننده تو مسیر داره طی میکنه بیشتره و در نتیجه استهلاک ماشین و خستگی راننده نیز بیشتر میشه این مورد موجب میشه تا کرایه بار هم افزایش پیدا کنه. 

وزن وابعاد بار برای حمل​

از اونجایی که با افزایش وزن بار فشار بیشتری به کشنده وارد میشه و استهلاک رو زیاد میکنه، نرخ کرایه بارهایی که وزن زیادتری دارند نیز بیشتره.

حمل اثاثیه در استان اصفهان

حمل اثاثیه در استان اصفهان

از طرفی اگر در کنار افزایش وزن، حجم و یا تعداد بار هم بیشتر بشه، زمان لازم برای تخلیه و یا بارگیری هم زیاد میشه، که این مورد هم تاثیر مستقیم به زمان کاری راننده داره و روی کرایه بار تاثیر میگذارد.

شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و افزایش قیمت های حمل اثاثیه

 

از جمله مواردی که بر نرخ کرایه باربری‌ها تاثیر دارد، نوسانات ارزی، گران شدن و یا کم‌یاب شدن سوخت، تورم، افزایش قیمت خودرو و قطعات آن می‌باشد.

 

طول مسافت حمل بار

این مورد از آنجایی که رابطه مستقیم با هزینه‌های جانبی و زمان کاری راننده دارد، نقش مهمی در تعیین نرخ کرایه باربریها ایفا میکند و هرچقدر مسافت طولانی‌تر باشد نرخ کرایه حمل نیز افزایش می‌یابد.

حمل اثاثیه منزل حرفه ای

جنس و نوع باربری

 

جنس، نوع و وزن بار تعیین میکند که چه وسیله‌ای باید بار رو حمل کند. به عنوان مثال کرایه یک وانت یا اجاره نیسان بسیار کمتر از تریلی است ونوع وسیله نقلیه روی کرایه حمل اون خیلی موثره. از طرفی جابه‌جایی سوخت و مواد قابل اشتعال و یا بارهای شکستنی و مواردی مانند این که حمل آن بسیار سخت‌ و دردسرساز باشه به طور قطع هزینه بیشتری برای جابه‌جایی رو شامل می‌شود.

گرفتن بیمه نامه باربری

برای تعیین نوع و قیمت بیمه‌نامه باربری به نوع بار و حجم آن و همچنین سیستم محافظتی خودرو توجه می‌شود، تا مبلغ نهایی تعیین گردد. اگر دوست داری تفاوت بیمه باربری و قرارداد بیمه مسئولیت متصدیان حمل‌و‌نقل رو بدونی، اینجا کلیک کن و مقاله رو بخون.

شرایط جوی و وضعیت آب و هوا

واضح است که میزان کرایه یک کامیون در شرایط جوی متفاوت متغییر است به عنوان مثال کرایه دریافتی راننده در شرایط جوی ” صاف و آفتابی ” نسبت به شرایط ” برف و بوران ” متفاوت است، زیرا رانندگی در شرایط جوی نامتعارف نیازمند دقت و تسلط بیشتری بوده و رانندگی در این شرایط خطرناک‌تر نیز می‌باشد.

بارنامه در باربری

بارنامه از جمله عواملی است که بر قیمت و هزینه حمل بار تاثیر دارد، بارنامه‌ها با توجه به نوع کالا، ارزش و حجم آن و همچنین نوع وسیله حمل آن انتخاب و مشخص می شود.این ۸ مورد جز مهم‌ترین عواملی هستند که در تعیین قیمت حمل بار تاثیر میگذارند.

چگونه مقرون به صرفه نقل مکان کنیم؟

شما میتوانید بدون نیاز به صرف هزینه های گزاف یک کارگر اسباب کشی استخدام کرده تا تمامی مراحل کار بسته بندی، حمل بار و چیدمان منزل جدیدتان را در کنار شما باشد.

شرکت مطمئن بار زمینه استخدام کارگر ماهر و آموزش دیده را فراهم آورده تا از صفر تا صد اسباب کشی منزل را با رعایت پروتکل های بهداشتی در کنار شما عزیزان باشد. همچنین میتوانید اگر تمامی مراحل اسباب کشی را به تنهایی انجام داده اید یک راننده ماهر با کامیون استخدام کنید تا وسایل شما را بصورت اصولی به منزل جدیدتان انتقال دهد.

وظایف شرکت های حدماتی حمل اثاثیه و لوازم منزل

از خدمات شرکت های حمل و نقل و باربری در اصفهان مانند شرکت های مطمئن بار می توان به بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم، جابه جایی با وسایل نقلیه استاندارد و … اشاره کرد.

یا به زبان ساده تر میتوان گفت شرکت های حمل اثاثیه کل فرایند حمل و نقل شما را از صفر تا صد بارعایت تمامی نکات ایمنی انجام میدهند. شرکت های حمل و نقل موظف هستند که بیمه نامه معتبر ارائه کنند و این یکی از دیگر خدمات شرکت های باربری می باشد.

شرکت حمل بار در اصفهان شبانه روزی

 

حمل بار به شکل اصولی، و رعایت نکات ایمنی با حداقل میزان خسارت و آسیب وارد شده به وسایل در فرآیند حمل و نقل، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و یکی از مهمترین دغدغه های جابه جایی و حمل و نقل به شمار می آید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان به شکل اصولی، و رعایت نکات ایمنی با حداقل میزان خسارت و آسیب وارد شده به وسایل در فرآیند حمل و نقل، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و یکی از مهمترین دغدغه های جابه جایی و حمل و نقل به شمار می آید.

خوشبختانه چندین سال است که تاسیس و فعالیت شرکت های خدمات باربری و حمل و نقل اثاثیه منزل اصفهان، توانسته اند دغدغه های موجود در این زمینه را تسکین بخشیده و آرزوی حمل و نقل و جا به جایی آسان را محقق نمایند.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان را به شرکت مطمئن بار بار کارگران ماهر و آموزش دیده بسپارید خدمات ما بدون کوچکترین آسیب به اثاثیه منزل شما به مقصد ارسال میگردد.

یکی از راهای مناسب برای اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل و لوازم اداری شما در اصفهان دریافت خدمات از شرکت های حمل و نقل می باشد. لازمه استفاده از خدمات شرکت های باربری در اصفهان آگاهی از وظایف شرکت های حمل اثاثیه منزل میباشد. بر خلاف تصور برخی افراد حمل و نقل کالا و اثاثیه کاری دشوار بوده و نیاز به تخصص و تجربه دارد. در طول سال افراد زیادی درگیر حمل اثاثیه از جمله اثاثیه منزل هستند که اگر با دقت انجام نگیرد سبب آسیب دیدن وسایل می شود.

از دیگر مصداق های حمل و نقل می توان به حمل لوازم اداری اشاره نمود. در کنار عدم تجربه برخی از افراد وقت کافی برای بسته بندی و جابه جایی اثاثیه و لوازم را ندارند. بهترین راهکار در این واقع سپردن کار حمل و نقل به شرکت های فعال در حوزه حمل و نقل می باشد.  شرکت های باربری استان اصفهان، مجهز به پرسنل متخصص و آموزش دیده بوده و با عقد بیمه نامه های باربری، به انتقال و جا به جایی اثاثیه و محموله های باربری خواهند پرداخت. شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان مطمئن بار ارائه دهنده خدمات زیر میباشد.

امروزه شرکت های باربری بسیار زیادی در استان اصفهان با جذب پرسنل مجرب و آموزش دیده، توانسته اند مشکلات موجود در زمینه حمل و نقل و جا به جایی اثاثیه منزل و سایر تجهیزات را مرتفع نموده و با رعایت اصول ضروری به منظور کاهش خسارات و تسهیل حمل و نقل های درون شهری و برون شهری، از بروز صدمات و خسارت های ناشی از جا به جایی پیشگیری نمایند.

بزرگترین و بهترین شرکت حمل اثاثیه در اصفهان

اسباب کشی منزل

 

خدمات اسباب کشی منزل در اصفهان

 

 

 

مطالعه بیشتر بستن

مطمئن بار

مطمئن بار با ناوگان مجهز خود با کوله باری از تجربه در سریع ترین زمان ممکن اثاثیه منزل شما را بصورت شبانه روزی با سلامتی کامل به مقصد میرساند. شرکت ما کیفیت و رضایت مشتریان را در ارائه خدمات سرلوحه کار خود قرارداده تا نام مطمئن بار در خاطر شما همراه با لبخند رضایت بدرخشد.
۴.۹/۵ - (۲۶ امتیاز)