خرید نایلون حبابدار بسته بندی اسباب کشی ارزان قیمت 1401

نایلون حبابدار

این پست را به اشتراک بگذارید

خرید نایلون حبابدار بسته بندی

قطعا بارها و بار ها به هنگام دریافت و باز کردن بسته پستی خود، نایلون های حبابدار را در اطراف محصول خود دیده اید و میدانید که کاربرد نایلون یا پلاستیک حبابدار در اسباب کشی چیست . برای بسته بندی اکثر محصولات از پلاستیک حبابدار استفاده می‌کنند. نایلون حبابدار نسبت به سایر نایلون‌های مورد استفاده در صنایع، مقاومت و ضربه گیری بیشتری دارد. نایلون مصرف شده در صنایع معمولا سطحی صاف دارند.

نایلون حبابدار بسته بندی

در ادامه این مقاله درباره Bubble wrap (بابل وارپ) و انواع آن و کاربرد نایلون حبابدار در بسته بندی اسباب کشی صحبت میکنیم . توجه نمایید که می توانید برای خرید بابل رپ با کیفیت جهت بسته بندی و اسباب کشی، به شرکت‌های باربری از جمله شرکت مطمئن بار اصفهان ، مراجعه نمایید. مطمئن بار اصفهان در خدمات بسته بندی وسایل منزل از نایلون های حبابدار با کیفیت و قیمت مناسب استفاده می نماید.

خرید نایلون حباب دار اسباب کشی

نایلون حباب دار از حباب‌های برجسته ای تشکیل شده است. حباب‌های برجسته موجود روی این پلاستیک حبابدار ضربه گیر، پر شده از هوا می‌باشد. در حقیقت همین هوای داخل حباب باعث ضربه گیری و عدم آسیب به محصول می‌شود.

به دلیل ضربه گیر بودن و عایق بندی که پلاستیک حباب دار دارد، در موارد زیر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 1. بسته بندی کالاهای چوبی به ویژه برای اسباب کشی وسایلی مانند مبلمان و دکوری
 2. بسته بندی و ارسال محصولات الکتریکی و الکترونیکی
 3. ارسال محصولات پستی که شکستنی و حساس
 4. صنایع خودرو سازی
 5. صنایع تولید کننده شیشه
 6. بسته بندی کابینت‌ها برای اثاث کشی
 7. صنایع تولید کننده لوازم خانگی
 8. بسته بندی قطعات کامپیوتری

البته پلاستیک ضربه گیر حبابدار کاربردهای جالب‌تر دیگری نیز دارد. از جمله: انواع بابل رپ برای بسته بندی اسباب کشی نایلون‌های حبابدار بر اساس انواع مختلفی که دارند در دسته بندی‌های مختلفی قرار می‌گیرند.

در اینجا برای دسته بندی مرتبط با نوع بسته بندی مد نظر است.

نایلون‌های حبابدار دو بعدی

این پلاستیک‌ها معمولا برای بسته بندی وسایل شکستنی و حساس کاربرد دارند. لوازمی مانند قاب عکس، ظروف شکستنی، لوازم یدکی و سایر لوازم مهم می‌باشد.

نایلون‌های حبابدار سه بعدی

از این نوع نایلون‌ها برای بسته بندی کالاهای مکعبی شکل مثل تخت خواب، مبل و یخچال استفاده می‌شود.

نایلون های حبابدار و پلاستیک‌های این دسته شامل پلاستیک‌های پاکتی، ورقه ای و کیسه ای می‌باشد. دسته بندی کلی برای بابل رپ‌ها عبارت اند از:

نایلون‌های فوم دار و درجه یک

این نوع نایلون‌ها دارای یک لایه اضافی و خاصیت ضربه گیری بیشتری نسبت به سایر نایلون‌ها هستند. هر چه قدر کیفیت این حباب‌ها بیشتر، توانایی استفاده به صورت چندین مرتبه نیز بیشتر می‌شود.

نایلون‌های عادی

بابل رپ‌های عادی بسیار نازک‌تر از بابل رپ‌های فوم دار هستند. از این نوع پلاستیک‌های حبابدار برای ارسال کالاهای پستی بیشتر استفاده می‌کنند. پوشش پلاستیکی عادی بیشتر برای جلوگیری از خش خوردگی کاربرد دارد. دلیل آن هم نازک و کیفیت کم این ‌گونه نایلون‌ها است.

نایلون‌های آنتی استاتیک

این گونه بابل رپ‌ها بیشتر برای وسایل الکتریکی و الکترونیکی مانند تلویزیون، مانیتور کامپیوتر و مانیتور هوشمند استفاده می‌گردد.

خرید نایلون حبابی در اصفهان، بیشتر توسط خود شرکت‌های اسباب کشی انجام می‌پذیرد. بابل رپ‌ها حمل اثاثیه منزل در اصفهان را برای شرکت‌های باربری در اصفهان آسان‌تر می‌کنند. البته شما به طور جداگانه می‌توانید از مرکز فروش نایلون حبابدار، قیمت هر متر پلاستیک حباب دار را استعلام بگیرید. قیمت پلاستیک حبابدار بسته بندی وابسته به نوع و میزان مقاومت آن متفاوت می‌باشد.

نایلون حبابدار از کجا بخریم؟

همیشه قبل از خرید کالا باید با دقت زیادی به مشخصات آن توجه کنیم. برای خرید نایلون حبابدار جهت اسباب کشی نیز باید به کیفیت، ابعاد مورد نظر و قیمت توجه کرد. دانستن ابعاد کالای خود، باعث صرفه جویی در هزینه‌های خرید بابل رپ می‌شود. تولید کننده نایلون حبابدار، این پوشش‌های پلاستیکی حبابدار را در ابعاد و اندازه‌های متفاوتی تولید می‌کند.

قیمت و میزان تولید نایلون حبابدار به قیمت مواد اولیه آن بستگی دارد. قیمت نایلون حبابدار همچنان متغیر و وابسته به شرکت‌های وارداتی مواد اولیه، نوع و ابعاد تولیدی می‌باشد. برای ظروف شکستنی و حساس بسته به ابعاد آن‌ها از بابل رپ‌هایی با حباب کوچک استفاده کنید. کالاهای بزرگ و مستحکم‌تر را با استفاده از بابل رپ‌های حاوی حباب‌های بزرگ می‌توان بسته بندی کرد.

برای بسته بندی و اسباب کشی، شرکت‌های باربری از جمله باران بار، نایلون حبابدار ارزان قیمت با کیفیت بالا را در اختیار شما قرار می‌دهند.

قیمت نایلون های حبابدار

برخی از شرکت‌های تولید کننده نایلون حبابدار، به صورت رولی نایلون ارائه می‌دهند. رول نایلون حبابدار به صورت تک لایه و دو لایه موجود می‌باشد. قیمت رول نایلون حبابدار بسته به نوع ساده یا چاپدار متفاوت است. از رول نایلون‌های چاپدار برای برندسازی و شکیل شدن بسته بندی استفاده می‌شود.

نایلون‌های چند لایه

به طور کلی بابل رپ‌ها از ۲ تا ۵ لایه تشکیل می‌شوند. تعداد لایه‌ها بستگی به نوع سفارش مشتری دارد. مشتری با توجه به کالایی که می‌خواهد، قطر و ابعاد پوشش‌های پلاستیکی را مشخص می‌کند. نایلون‌ها بسیار براق و شفاف بوده و دقیقا بر عکس نایلکس‌ها می‌باشند.

نایلون حبابدار باروکش متالایز

نایلون حبابدار باروکش متالایز با افزودن لایه سلفونی متالایز یا اندود شده به نایلون‌های چند لایه تولید می‌شوند. لایه سلفونی متالایز نقره ای رنگ در صنعت غذا پر کاربرد می‌باشد. علت اصلی آن عایق بودن حرارت هست. معمولا این نوع سلفون‌ها را در جعبه‌ها و بسته بندی کیک و بستنی‌ها می‌توان یافت.

پلاستیک‌های حبابدار با سلفون متالایز، بسیار مقاوم به ضربه هستند. همچنین برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی از سقف، کف و دیواره‌ها، از این پلاستیک‌ها استفاده می‌شود.

ایزوپلاستیک نایلون

نوع دیگری از بابل رپ ها، بابل رپ ایزوپلاستیک می باشد. با ضخامت های دو لایه و سه لایه در بازار و مرکز تولیدی موجود هست. اندازه حباب های آن ها می تواند کوچک یا بزرگ باشد. معمولا اندازه اکثر حباب ها در حدود ۱۰ تا ۱۸ میلی متر است.

نایلون‌های اکونومی

نوع دیگری از بابل رپ‌ها، بابل رپ اکونومی می‌باشد. مشخصه اصلی آن چسب سبز رنگ روی رول هست. این رول با قیمت پایین و کیفیت بالا در دسترس است. با استفاده از این نوع پوشش پلاستیکی حباب دار می‌توانید وسایل خود را بسته بندی و به چرخه بازیافت پلی اتیلن کمک کنید. بسته بندی بار در اصفهان به ویژه محصولات صوتی و تصویری توسط همین پلاستیک‌ها انجام می‌شود.

پاکت نایلون حبابدار

پلاستیک‌های حباب دار به صورت دوخته شده و کیسه ای ارائه می‌گردند. پاکت نایلون باعث مقرون به صرفه بودن و سریع‌تر بسته بندی شدن محصولات می‌شود. بیشتر کاربرد این نوع پاکت‌ها برای حمل وسایل حساس و کوچک است. شما این گونه پاکت‌ها را در تمامی ابعاد و سایزها می‌توانید سفارش دهید.

کاور سه بعدی نایلون حبابدار

اگر لوازم شما دارای ابعاد و وجه‌های مختلفی باشد، نیاز به کاور‌های چند وجهی می‌باشد. کاورهای سه بعدی برای اسباب کشی در اصفهان، توسط شرکت‌های مختلف با کمترین تولرانس اندازه و بهترین دوخت تقدیم شما عزیزان می‌گردد.

شرکت باران بار ارائه دهنده بهترین خدمات برای اسباب کشی و کارگر اسباب کشی در اصفهان می‌باشد. شما بدون هیچ گونه نگرانی بابت اسباب کشی، جا به جایی خود را به ما بسپارید. ما تمامی مراحل اثاث کشی را برای شما همشهریان عزیز انجام می‌دهیم. تمامی وظایف از جمله خرید کارتن، نایلون و سایر وسایل مورد نیاز برای بسته بندی را به ما سپرده و با خیالی آسوده جابه جایی خود را انجام دهید.

سوالات متداول

 • یکی از بهترین نوع نایلون حباب دار چیست؟
 • نایلون‌های درجه یک و فویل دار بهترین بابل رپ برای بسته بندی لوازم موقع اسباب کشی می‌باشد.
 • قیمت و میزان تولید نایلون حبابدار به چه مواردی بستگی دارد؟
 • قیمت‌ها وابستگی زیادی به قیمت مواد اولیه دارد. پس با افزایش قیمت‌ها، قیمت نایلون‌ها نیز افزوده می‌شود.
 • چند نوع بابل رپ در بازار موجود می‌باشد؟
 • انواع بابل رپ‌ها زیاد است اما بیشتر به صورت دو بعدی، سه بعدی و تابلوهای حبابدار هستند.”

بهترین متریال استفاده شده را برای اسباب کشی خود از ما بخواهید شرکت مطمئن بار با بیش از یک دهه تجربه حامی وسایل منزل شماست.

motmaenbaar
4.6/5 - (7 امتیاز)

با وارد کردن شماره تلفن خود از تخفیف های ما مطلع شوید

اعتماد شما اعتبار ماست

مقالات دیگر مطمئن بار

برای حمل انواع بار در سراسر استان اصفهان با ما تماس بگیرید

مطمئن بار بیمه عمر ثاثیه منزل شماست