قیمت، هزینه، تعرفه باربری و حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نرخ اتحادیه 1401)

قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان
قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان

این پست را به اشتراک بگذارید

چنانچه قصد اسباب کشی منزل در اصفهان را دارید دیگر نگران قیمت حمل اثاثیه منزل خود نباشید شرکت مطمئن بار با یک دهه تجربه خدماتی را بصورت تضمینی به شما ارائه خواهد کرد تا آسوده خاطر به منزل جدیدتان نقل مکان کنید. نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل بین شهری و درون شهر شما وابسته به پارامتر هایی می باشد که در این مقاله قصد داریم برای شما بصورت کامل شفاف سازی کنیم.

هزینه حمل اثاثیه منزل در اصفهان

هزینه حمل اثاثیه منزل در اصفهان

قیمت اسبابکشی منزل در اصفهان

همیشه قیمت های بالا اسباب کشی دلیل بر کیفیت ارائه خدمات نخواهد بود و همچنین هیچ ارزانی بی حکمت نیست، شرکت مطمئن بار برای شما همشهریان عزیز سال ها تجربه خود را به همراه تیمی از افراد مجرب در زمینه حمل اثاثیه منزل در اختیار شما قرا داده تا دیگر نیاز به مقایسه قیمت ها نباشید و بصورت مطمئن از ما خدمات دریافت کنید.

قیمت اسباب کشی منزل در اصفهان

محاسبه هزینه خدمات حمل اثاثیه منزل در اصفهان و یا هر شهر دیگری را اتحادیه همان شهر تعیین میکند اما نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل شما بسته به نوع دریافت خدمات و یا پارامتر های تاثیر گذار میتواند متفاوت باشد شرکت مطمئن بار در تمامی مراحل اسباب کشی شما در اصفهان خدمات ارائه میکند.

هزینه اسباب کشی اصفهان

نرخ و کرایه بسته بندی قبل از اسباب کشی منزل

قیمت اسباب کشی اصفهان

برای مثال به ما شرکت های بسته بندی اثاثیه منزل هم میگوییند از این جهت که ما تمامی اثاثیه منزل شما را بصورت کاملا اصولی و حرفه ای جهت آسیب کمتر بسته بندی میکنیم.

مطمئن بار از خرید کارتن های اسباب کشی همراه شما خواهد بود تا چیدمان منزل جدیدتان و به دلیل همراهی شما همشهریان گرامی شرکت ما از به روز ترین متد های حمل اثاثیه منزل و بسته بندی استفاده میکند.

قیمت حمل اثاثیه اصفهان
قیمت و هزینه حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شرکت ما بصورت 24 ساعته شبانه روز خدمات ارائه میکند و شما میتوانید با یک تماس از تمامی قیمت های خدمات ما آگاه شوید و اثاثیه منزل خود را بیمه شرکت مطمئن بار کنید.

پارامتر های تاثیر گذار در قیمت حمل اثاثیه منزل

حجم اثاثیه منزل

از قدیم گفتن هرکه بامش بیش برفش بیشتر این مثال را زدم که یکی از پارامتر هایی که میتواند در قیمت حمل اثاثیه منزل تاثیر بگذارد را براتون بازگو کنم.

بله درست حدس زدید حجم اثاثیه منزل شما میتواند روی نر خ کرایه اسباب کشی تاثیر بگذارد و هر چه اثاثیه منزل شما بیشتر باشد هزینه شما هم بیشتر خواهد شد.

مسافت حمل بار

پارامتر بعدی که در حمل اسباب و اثاثیه منزل اهمیت زیادی دارد، آن مقدار مسافتی است که خودرو باید طی کند. به طور مثال حمل اثاثیه منزل از شاهین شهر به اصفهان 2 مسیر حمل بار وجود دارد که هر کدام مسافت مخصوص به خودش را دارد.

اینکه راننده چه مسیری را انتخاب کند تا حدی سلیقه ای و تجربی است چرا که ممکنه مسیر انتخابی یا نزدیک به مقصر باشد و یا مسیر سالم تر و خلوت تری باشد. اما در نهایت شما باید یک مسافت میانگینی را در نظر داشته باشید که برای حمل بار شما مناسب تر است.

بسته بندی لوازم

بسته بندی اثاثیه منزل امروزه یکی از خدمات مهم شرکت های حمل بار محسوب می شود. عموما این بسته بندی ها با استفاده نایلون حباب دار شیرینگ به دور محصولات پیچیده می شود تا جابجایی آن ها راحت تر، منظم تر در کنار هم قرار گیرند و همچنین از پرت شدن و شکستن لوازم جلوگیری میکند.

البته خود شما هم میتوانید کار بسته بندی با نایلون های حباب دار و شیرینگ را انجام دهید. اما اگر این کار را به شرکت باربری بسپارید بصورت اصولی تر انجام میشود و میبایست هزینه بیشتری برای این کار متحمل شوید.

تعداد کارگر برای حمل بار

همواره از قدیم گفته اند که کار را باید به کاردان سپرد. به جز حالت های خیلی محدودی که صاحب بار خودش و اطرافیانش امکان جابجا کردن بارها را داشته باشند در سایر موارد همواره نیاز به کارگرها جهت جابجا کردن بار وجود دارد.

شما هرچه تعداد کارگر بیشتری برای حمل بار خود سفارش دهید هزینه بیشتری را هم باید بپردازید.

انتخاب فصل سال جهت باربری

در بعضی از فصول سال به دلیل حجم زیاد حمل لوازم، قیمت هایی که شرکت های معتبر اعلام میکنند نیز افزایش پیدا میکند. اما چناچه در فصولی که عموم جابجایی لوازم کمتر انجام می شود مثل پاییز قیمت ها کمی کاهش پیدا میکنند.

فاکتور های تعیین قیمت حمل اثاث بین شهری

  • قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان
  • نوع ماشین باربری
  • تعداد کارگر حمل اثاثیه منزل
  • بسته بندی وسایل
  • بیمه باربری
  • وسایل سنگین خانه

مطمئن بار بالا ترین کیفیت خدمات حمل بار در اصفهان

motmaenbaar

4.9/5 - (23 امتیاز)

با وارد کردن شماره تلفن خود از تخفیف های ما مطلع شوید

اعتماد شما اعتبار ماست

مقالات دیگر مطمئن بار

تماس با ما

شرکت مطمئن بار مفتخر است تا میهمان خانه هایتان و با کمال افتخار حامی و محافظ سلامت وسایل شما باشد پس با یک تماس با

برای حمل انواع بار در سراسر استان اصفهان با ما تماس بگیرید

مطمئن بار بیمه عمر ثاثیه منزل شماست