نحوه بسته بندی کارتن های اسباب کشی

امروزه به دلیل تخصصی شدن کار ها شما برای اسباب کشی منزل هم نیاز به تخصص ویا حداقل آموزش دارید که مطمئن بار در این مقاله سعی دارد برای شما آموزش های لازم برای بسته بندی اثاثیه منزل را به شما عزیزان و همراهان آموزش دهد.

نحوه بسته بندی کارتن های اسباب کشی

اگر چه بسته بندی وسایل یک خانه خیلی کار سخت و طاقت فرسایی به نظر میرسد اما اگر نمیخواهید کار را به شرکت های بسته بندی اثاثیه منزل بسپارید چاره ای جز این که دست به کار شوید نخواهید داشت اولین کاری که قبل از بسته بندی اثاثیه منزل باید انجام دهید باید یک فهرست از وسایلی که باید بسته بندی شوند تهیه کنید تا در کارتان سرعت عمل داشته باشید. سعی کنید از اتاق هایی که خالی و کم استفاده هستند بسته بندی را شروع کنید که برای شما دوتا پوئن مثبت به همراه داشته باشد اول این که در زندگی روز مره شما خللی ایجاد نکند و دوم این که محیط خانه ی شما را دست و پا گیر نمیکند. همچنین به یاد داشته باشید که اخرین وسیله ای که جمع آوری میکنید تخت خوابتان باشد زیرا خوابیدن روی زمین در کنار وسایل روح شما رو خسته کرده و باعث میشود که توان شما در هنگام حضور شرکت های باربری کمتر شود.

وسایل را چگونه بسته بندی کنیم؟

ظروف شکستنی: برای بسته بندی بهتر است در اول وقت به دلیل داشتن انژی و صبر و حوصله به سراغ ظروف شکستنی بروید و قبل از این کار کارتن 5 لایه خریداری کنید که مقرون به صرفه و برای حمل این ظروف با دوام باشد.

همچنین میتوانید از نایلون حبابدار برای جلو گیری از ضربه ظروف به یکدیگر استفاده کنید و بعد از چیدن در کارتن های پنج لایه فضای خالی کارتن را با کاغذ های روزنامه پر کنید که از تکان خوردن و آسیب دیدن جلوگیری شود و مهم تر از آن سعی کنید کارتن های حساس را با ماژیک علامت گذاری و روی آنها برای کارگران حمل اثاثیه یاداشت بگذارید.

وسایل صوتی و تصویری: برای حمل این وسایل از کارتن های خودشان که فیبر های محافظتی دارند استفاده کنید اما اگر که کارتن های این وسایل را دور انداخته اید از کارتن های مشابه استفاده کنید یا در صورت ممکن با وسایل شخصی خود جا به جایشان کنید.

کمد ها: برای راحت تر بودن جا به جایی کمد های خانه شما میتوانید برخلاف باور های غلط تمایم کشو های کمد ها را با وسایل داخل یک کیسه زباله بزرگ فیکس کرده و در جای خود قرار دهید سپس در کمد ها را با چسب ببندید تا حین جابه جایی باز نشود و بعد از این مرحله زاویه های کمد را با نایلون حباب دار ویا کارتن های سه لایه و پنج لایه بپوشانید تا آسیب نبینند

تابلو ها و دکوری ها: بهترین راه برای بسته بندی تابلو ها و دکوری های حساس استفاده از حوله و یا کارتن های محکم و مقاوم است که باید محکم آنها را ببندید.

 

 
4.8/5 - (9 امتیاز)