قیمت، هزینه ورق و کارتن 3 لایه عمده ارزان در اصفهان (1401)

اگر قصد خرید کارتن سه لایه در اصفهان برای اسباب کشی منزل و یا غیره را دارید باید قبل از هرگونه خرید و فروش با انواع ورق و کارتن آشنا شوید.

برای سفارش کارتن 3 لایه فقط کافیست با ما تماس بگیرید و کارتن های با کیفیت را از ما بخواهید.

خرید-کارتن-سه-لایه

خرید کارتن سه لایه

کارتن های سه لایه علاوه برا ابعاد مختلف دارای ضخامت متفاوتی هم هستند که از لایه ها متفاوتی ساخته میشوند و این لایه ها از کاغذ های مختلفی ساخته میشود.

ورق کارتن سه لایه از دو لایه صاف و یک لایه چین خورده ساخته شده که لایه های صاف از رول کاغذ های معمولی ساخته شده و لایه چین خورده از رول کاغذ فلوت ساخته میشود.

قیمت-خرید-کارتن-3-لایه (1)

قیمت خرید کارتن 3 لایه

قیمت کارتن سه لایه بسته به نوع و کیفیت رول های استفاده شده متفاوت میباشد و هرچه کیفیت رول های استفاده شده بیشتر باشد طبیعتا قیمت کارتن ها هم بیشتر خواهد بود.

بهترین رول مورد استفاده در کارتن سازی ها را میتوان به رول های راشا و پارس اشاره کرد این رول ها از بهترین رول های کاغذی مورد استفاده در ساخت کارتن میباشد.

خرید-ورق-سه-لایه

خرید عمده ورق کارتن سه لایه

خیلی از کارخانه ها که دستگاه برش و چاپ بسته بندی خود را دارند خواهان خرید ورق کارتن سه لایه میباشند که خودشان ورق ها را با دستگاه مخصوص برش و در ابعاد مختلف میسازند همچنین اگر دستگاه برش را نداشته باشند به کارتن سازی سفارش میدهند.

همچنین بعضی از کارخانه ها دارای دستگاه چاپ میباشند که چاپ مخصوص به خودشان را روی کارتن ها میزنند.

هزینه فروش کارتن سه لایه

شرکت مطمئن بار برای راحتی شما همشهریان عزیز با شرکت های کارتن سازی قرارداد بسته و نسبت به نیاز شما مشتریان وفادار کارتن های سه لایه را با کیفیت های متفاوت به شما عرضه میکند.

فقط کافیست با ما تماس بگیرد و قیمت کارتن های پنج لایه و سه لایه را از ما بخواهید.

5/5 - (128 امتیاز)