حمل بار از اصفهان به شیراز

باربری اصفهان به عنوان بهترین شرکت باربری اصفهان معرفی شده است که از نیروهای متخصص و ماشین های مناسب اسباب کشی استفاده می کند.

باربری اصفهان, حمل بار از اصفهان به شیراز را با سرعت و کمترین ضربه, همراه با بیمه کردن تمامی کالاهای تجاری و اثاثیه منزل یک اسباب کشی با اطمینان و آسوده را برای شما فراهم می کند.

هزینه حمل بار از اصفهان به شیراز

تعرفه و قیمت حمل بار از اصفهان به شیراز مبلغ ثابتی نیست و نمی توان قیمت یک اسباب کشی را به طور دقیق اعلام کرد.این قیمت ها با توجه به عوامل زیادی متغیر است .از جمله این موارد :

نوع اثاثیه ; اثاثیه منزل و اداری و… متفاوت است.

نوع وسیله حمل بار ; نیسان ،کامیون ،خاور ،ایسوزو و…

مسافت اسباب کشی و تعداد طبقات

وسایل خاصی مانند یخچال ساید ،گاوصندوق و پیانو قیمت های مجزایی دارند و….

باربری اصفهان, حمل بار از اصفهان به شیراز را با سرعت و کمترین ضربه, همراه با بیمه کردن تمامی کالاهای تجاری و اثاثیه منزل یک اسباب کشی با اطمینان و آسوده را برای شما فراهم می کند.

ویژگی حمل آسان اثاثیه منزل

جداسازی ، بسته بندی و جابجایی مبلمان سنگین, دشوار است. هم چنین ممکن است در حین جا به جایی ضربه ای به آن ها وارد شود.

اول از همه باید بدانید که شما می خواهید ازاسباب واثاثیه خانه خود محافظت کنید پس باید بهترین انتخاب را برای حمل بار خود داشته باشید.

ویژگی یک حمل ونقل آسان

۱) رانندگان متخصص

برای این که بارها به موقع و بدون کوچکترین حادثه ای به مقصد برسند باید از رانندگان متخصص و به اصطلاح راه بلد که با اکثر میانبرها و مسیرهای کوتاه آشنایی دارند استفاده شود.

۲) استفاده از بهترین ماشین های حمل بار

انتخاب درست وسیله نقلیه نیز مهم است زیرا باید بدانید با توجه به اندازه اسباب و اثاثیه خود از ماشین های سنگین یا سبک استفاده شود

۳) استفاده از نیروهای متخصص و خوش اخلاق

کارگران باید وسایل را با احتیاط و دقیق حمل کنند و با آن ها مثل وسایل شخصی خود رفتار کنند.

همچنین این افراد باید توانایی لازم برای جا به جایی وسایل سنگین مانند مبلمان, یخچال و…داشته باشند همچنین باید مراقب وسایل شکستنی نیز باشند.

۴) سرویس دهی ۲۴ساعته

یک شرکت حمل بار خوب باید آماده ارائه خدمات در ۲۴ساعت از شبانه روز باشد.

۵) استفاده از بهترین وسایل و تجهیزات برای بسته بندی

استفاده از بهترین وسایل و تجهیزات مانند پارچه,نایلون و تجهیزاتی که برای بسته بندی آسان ومناسب باشند.

۶) انتقاد پذیری شرکت باربری

اگر اشتباه یا مشکلی برای مشتریان به وجود آمد شرکت حمل بار, باید آن را بپذیرد و در اسرع وقت به دنبال رعایت آن باشد.

نکته پایانی

درانتها باید بدانید اسباب کشی به تنهایی امکان پذیر نیست و همه افراد باید درآن مشارکت داشته باشند. سعی کنید چند روز قبل از اثاث کشی وسایل خود را بسته بندی کنید وبهتر است وسایلی که به هم مرتبطند در یک کارتن قرار بگیرند و بیش تر از ظرفیت کارتن هم در آن نباید وسیله بگذارید.

بهتر است کارتن های مرتبط با هر بخش را در کنار هم قراردهید تا زمانی که کارگران خواستند آن ها را در کامیون قرار می دهند و در مقصد هم تخلیه می کنند کارتن های هر بخش کنار هم قرار گیرد و کار برای چیدمان شما راحت شود.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)