پایانه باربری و حمل انواع بار در اشترجان و شهرک های صنعتی

“یکی از جابه جایی‌های مهم برای مطمئن بار ، باربری اشترجان اصفهان می‌باشد. باربری اشترجان نسبت به سایر باربری از شهرستان‌های دیگر اصفهان دارای اهمیت کم‌تری است. البته باز هم به دلیل وجود حمل بار زیاد از کارخانه‌های شهرک صنعتی، اهمیت خود را برای شرکت‌های باربری حفظ کرده است.

 

باربری اشترجان

مطمئن بار ارائه دهنده خدمات بسته بندی بار با انواع خودروها به تمامی شهرستان‌های اصفهان می‌باشد. اشترجان دهستانی در بخش مرکزی شهرستان فلاورجان استان اصفهان است. این شهرستان بسیار نزدیک به اصفهان هست. این نزدیک بودن به شهر، باعث افزایش حمل و جابه جایی بار می‌شود.

حمل انواع بار در اشترجان

شهرک صنعتی اشترجان دارای کارخانه‌ها و شرکت‌های مرتبط با ماشین سازی و صنایع فلزات است. شهرک صنعتی اشترجان، یکی از اولین شهرک‌های صنعتی کشور است. از عمده‌ترین فعالیت‌های انجام شده در شهرک، صنایع فلزی، برق و الکترونیک، سلولزی و لاستیک و پلاستیک می‌باشد. از آنجایی که مسیر و جاده باربری شهرک صنعتی اشترجان، کمترین میزان خطر را دارد، کمتر از شرکت‌های باربری یخچال دار اصفهان استفاده می‌گردد. در حالی که بیشتر مردم با شنیدن نام شهرستان فلاورجان، به یاد برف و سرما می‌افتند اما اصلا اینگونه نیست. میزان بارش برف و باران در این شهرستان بسیار کم می‌باشد. حتی به دلیل مسیر کوتاهی که وجود دارد، نیازی به استفاده از باربری ترمینال اصفهان نیست. شما همشهریان عزیز با استفاده از شرکت‌های باربری تیپاکس اصفهان و باربری‌های دیگر می‌توانید کالای خود را ارسال کنید.

قیمت حمل بار در اشترجان

اتحادیه باربری‌های اصفهان نرخ کرایه تمامی خودروها را تعیین می‌کند. شما برای اطلاع از کرایه ماشین بارها به سایت صنف باربری اصفهان مراجعه کنید. گروه باربری اشترجان در مطمئن بار اصفهان گروه باربری اصفهان متشکل از شرکت‌های باربری می‌باشد. یکی از این شرکت‌های ارائه دهنده خودروهای سنگین و سبک بار، باران بار است. این شرکت دارای ۱۰ سال سابقه و بیمه نامه برای کالای ارسالی شما می‌باشد. همچنین دارای بارنامه برای حمل بارهای زیاد و سنگین است.

هزینه و نرخ کرایه باربری در اشترجان

پس دیگر نگران انتقال کالاها و محصولات تولیدی خود نباشید. مطمئن بار اصفهان با هر تعداد کارگر اسباب کشی در اصفهان در این راه شما را همراهی می‌کند. جهت اطلاع از شرایط آب و هوایی قبل از جابه جایی بار و همچنین اطلاع دقیق‌تر از قیمت‌ها بر اثاث نوع و وزن بار با مشاوران ما تماس حاصل فرمائید. با توجه به کالا و شرایط آن زمان، نوع خودرو ارائه شده به شما همشهریان عزیز نیز متفاوت می‌شود.”

دیگر خدمات شرکت مطمئن بار:

۴.۸/۵ - (۱۲ امتیاز)