اسباب کشی اثاثیه گران بها (عتیقه) + بسته بندی وسایل با ارزش

این پست را به اشتراک بگذارید

اسباب کشی وسایل با ارش

بنابراین، اگر شما در حال برنامه ریزی برای نقل مکان مسکونی یا اداری هستید و به عنوان یک صاحب خوش شانس می خواهید از اسباب های گران قیمت خود محافظت کنید و مطمئن شوید که آنها بدون خط و خش به خانه جدید شما منتقل شوند راه را درست آمده اید شرکت مطمئب بار به شما اطمینان میدهد که بدون کوچکترین آسیب وسایل با ارزش شما را جا به جا کند پس همین حالا تماس بگیرید.

اسباب کشی وسایل گرانبها و حساس

اسباب کشی چه به جابجایی محلی و چه بین شهری مربوط باشد، اکثر مردم مجبورند با وسایل بزرگی مانند مبلمانی سروکار داشته باشند که در طول کل فرآیند جابجایی نیاز به توجه و مراقبت زیادی دارد. مشکل این است که برخی از قطعات مبلمان ممکن است بیش از حد بزرگ و سنگین باشند که بدون کمک اضافی به آنها رسیدگی شود. علاوه بر این، برخی از آنها حتی ممکن است عتیقه های گرانبها باشند.

در Fine Art Shippers، ما سالها تجربه در حمل و نقل هنرهای زیبا داریم . با این حال، تخصص ما به کار حرفه ای نقاشی های رنگ روغن، مجسمه ها و سایر موارد شکننده ختم نمی شود. تیم ما همچنین در جابجایی مبلمان گران قیمت با هر ارزش، اندازه و وزنی مهارت دارد. بنابراین اگر می‌خواهید هر اثاثیه شما در شرایط عالی تحویل داده شود، گزینه‌ای بهتر از خدمات اسباب کشی لوکس ما پیدا نخواهید کرد!

لطفا به ما امتیاز بدهید

با وارد کردن شماره تلفن خود از تخفیف های ما مطلع شوید

اعتماد شما اعتبار ماست

مقالات دیگر مطمئن بار

تماس با ما

شرکت مطمئن بار مفتخر است تا میهمان خانه هایتان و با کمال افتخار حامی و محافظ سلامت وسایل شما باشد پس با یک تماس با

برای حمل انواع بار در سراسر استان اصفهان با ما تماس بگیرید

مطمئن بار بیمه عمر ثاثیه منزل شماست