آموزش و نحوه بسته بندی کارتن های اسباب کشی 1402

نحوه بسته بندی اثاثیه منزل برای یک اسباب بدون آسیب بسیار مهم است و باید اهمیت ویژه ای برای آن قائل شد. هر وسیله ای نسبت به میزان آسیبی که حین جا به جایی میبینه بسته بندی باید متغییر باشد.

 
 

 

 

صرفه جویی در هزینه های اسباب کشی

در کنار کار زیاد، خدمات اسباب‌کشی می‌تواند هزینه‌های زیادی هم داشته باشد. برای کاهش و مدیریت هزینه‌ها به این ترفندها توجه کنید.

حداقل از چند شرکت باربری استعلام دریافت کنید. اینطوری امکان انتخاب بهترین گزینه را خواهید داشت اما این را در نظر داشته باشید که هیچ ارزانی بی حکمت نیست. حتی ممکن است یکی از آنها، پیشنهادات و تخفیف های ویژه ای برای شما داشته باشند.
تمام گزینه‌های نقل مکان را بررسی کنید. بهتر است با کامیون، کامیونت یا ماشین‌های سبکتر اسباب‌کشی کنید.
در انتخاب کارتن بسته بندی در اسباب کشی و سایر وسایل بسته بندی دقت کنید. سعی کنید از بین فروشندگان با قیمت‌ها و محصولات مختلف بهترین و به صرفه‌ترین را انتخاب نمائید.
اگه امکان جابه جایی در اواسط هفته و یا ماه را دارید حتما این زمان‌ها را انتخاب کنید. اسباب‌ کشی در تعطیلات و آخر هفته‌ها به دلیل تقاضای بیشتر گرانتر خواهد بود.

طرز بسته بندی لوازم شکستنی

لوازم شکستنی مانند چینی و بشقاب های خانه باید قبل از چیدمان در کارتن ها باید در نایلون های حبابدار پیچیده شده و در کارتن قراربگیرند. همچنین برای محکم کاری میتوانید در فضا های خالی کارتن کاغذ های روزنامه گذاشته و فضا ها را پر کنید.

برای لوازم شکستنی سنگین باید از کارتن های ضخیم تر استفاده کنید تا قابلیت حمل با وزن بالا را داشته باشد. کارتن های پنج لایه را میتوان یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین انتخاب ها در بین کارتن های نامید.

شرکت مطمئن بار با بیش یک دهه تجربه همراه شما بوده و امکان خرید انواع کارتن اسباب کشی برای شما در سراسر استان اصفهان فراهم کرده تا بدون دغدغه خرید کارتن پنج لایه و سه لایه را نداشته باشید.

شرکت ما با شرکت های کارتن سازی طرف قرارداد بوده تا قیمت کارتن های اسباب کشی برای شما همشهریان عزیز مقرون به صرفه باشد.

آموزش بسته بندی وسایل
آموزش بسته بندی وسایل منزل در اسباب کشی

برای وسایل سبک و حساس میتوانید از کارتن های سه لایه استفاده کرده و برای وسایل سنگین و شکننده از کارتن های 5 لایه یا  7 لایه استفاده کرد.

3.5/5 - (10 امتیاز)